Початок 2019-02-17 15:00

«Еволюцію кохання» продемонструють в музеї до Дня закоханих
Про деякі моторошні ритуали із життя наших предків

На продовження святкувань Дня Закоханих у неділю 17 лютого відділ археології Черкаського краєзнавчого музею запрошує відвідати навчально-розважальне дійство «Еволюція кохання», де дорослі гості зможуть ознайомитися з унікальними археологічними експонатами від палеоліту до ХІІІ ст., що символізують культ жінки, чоловічої сили та є предметами із стародавніх весільних ритуалів.

Ви зможете побачити статуетки віком по кілька тисяч років, виготовлені для подолання суперниць у коханні та дізнаєтесь про деякі моторошні ритуали із життя наших з Вами предків, які ілюструють стосунки чоловіків і жінок у різні епохи на території нашого краю. Деякі прикраси, косметичні прийоми, тепер вже забуті парфумні уподобання обов’язково Вас шокують.

Не забудемо і про археологічне свідчення появи перших жителів Черкас, яким примусово «змінювали» стать, але вони від цього не дуже страждали. На завершення – жартівлива костюмована реконструкція весільного ритуалу кам’яного віку, де Ви зможете відчути себе учасником дійства.

Довідка за телефоном: 0970983676. Вартість: дорослі - 35 грн., студенти і пенсіонери - 25 грн

Залишити коментар


Щоб залишити коментар потрібно авторизуватися .