Відібрали проби води
У Черкасах виявлено факт загибелі риби у прибережній зоні водойми. Під час огляду акваторії та прибережної смуги спеціалісти Державної екологічної інспекції Центрального округу та інших профільних відомств виявили 7 мертвих рибин.
Відтак екологи відібрали проби води для проведення комплексних лабораторних досліджень. За словами фахівців, причини замору можуть бути різними — від природних факторів, таких як підвищення температури води та дефіцит кисню, до можливого потрапляння у водойму забруднюючих речовин. Наразі екологічна служба здійснює моніторинг ситуації та продовжує збір необхідної інформації. У разі виявлення фактів забруднення водойми або порушення природоохоронного законодавства будуть вжиті відповідні заходи реагування.
Залишити коментар
Щоб залишити коментар потрібно авторизуватися .