Дощі над Черкащиною до кінця дня посиляться, але назавтра відступлять
Центр циклону буде над Чигиринщиною

Наразі на Черкащині дощить. Таку нестійку та вологу погоду зумовлюють атмосферні фронти циклону з центром над Чорним морем.

Висотна улоговина, яка «зручно» розташувалася над Україною, поширилася далеко у південні широти та сприяє переміщенню добре насиченого вологою циклону з Чорного моря на Сумщину. Сьогодні, у другій половині дня інтенсивність дощів посилиться до значних, а це 15-20 мм або 1-2 відра води на квадратний метр, адже центр циклону буде над Чигиринщиною.

Про це попердив Черкаський обласний гідрометцентр.

На припинення дощів розраховуємо вночі 14 жовтня, оскільки циклон відійде за межі України, поступаючись місцем антициклону, (а це покращення погоди) з південного заходу.

Найтепліший день на свято Покрови Пресвятої Богородиці з температурою +25º був у 1993 р., а найхолодніша на цю дату ніч, 7º морозу, у 1992 р.

У довгі святкові вихідні осінь перейде своєрідну межу і вже називатиметься пізньою.

За попередніми оцінками, найближчі 7 днів у формуванні погоди домінуватиме антициклон. Волога у повітрі, що залучена в його циркуляцію, незначна, тому про серйозні дощі можна не думати. У кращому випадку це будуть незначні дощі. А що стосується середньодобової температури, то вона залишиться близькою до кліматичної норми на цей час: 6-8º. Температура вночі 2-4º тепла, вдень 11-13º тепла.

Водіям та пішоходам треба бути готовими до раптового погіршення видимості на окремих ділянках шляхів нічними та ранковими туманами.

Залишити коментар


Щоб залишити коментар потрібно авторизуватися .