Із пацієнтами працюють мультидисциплінарні команди лікарів
До Черкаської обласної лікарні після ворожої атаки на Смілянську громаду госпіталізовано двох постраждалих.
Як повідомив директор медичної установи Віталій Шило, із пацієнтами працюють мультидисциплінарні команди лікарів, зокрема анестезіологи, травматологи, хірурги та інші профільні спеціалісти.
Залишити коментар
Щоб залишити коментар потрібно авторизуватися .