Дебатний онлайн-табір для молоді відкрив реєстрацію: учасників 14-19 років вчитимуть сперечатися
Одна з засад демократії

Кlitschko Foundation разом з партнерами The New Democracy Fund та Crossing Borders реалізують проєкт, де учасники 14-19 років протягом шести днів дебатного кемпу дізнаються: 

  • історію дебатів та правила гри; 
  • як презентувати себе коротко і так, щоб тебе запам'ятали;
  • як переконати слухачів у правильності своїх думок;
  • як будувати аргументи і віднайти контаргументи;
  • про дезінформацію і як з нею працювати;
  • про демократичні цінності та що є рупором демократії.

Крім цього, учасники візьмуть участь у навчальних іграх, а потім у турнірі з пам'ятними призами. Фіналісти матимуть можливість потрапити на всеукраїнські дебати. Команда, яка потрапляє у фінал отримує можливість поїхати на фестиваль дебатування у Копенгагені (Данія). Для учасників також пригодиться діджитал курс Democracy Hubs, де зібрана теорія, як працює і яка структура демократії. 

Директорка Klitschko Foundation Ангеліна Осадче каже: «Зараз кожен українець та українка як ніколи розуміє, що саме від них залежить майбутнє нашої держави. А тому, попри всі обставини, потрібно рухатися вперед, розвиватися й творити зміни. Ми у фонді ніколи не очікуємо на кращі часи, а беремо ініціативу в свої руки і продовжуємо працювати, адже навіть під час війни потрібно навчатись. Війна рано чи пізно завершиться, а знання та навички знадобляться, аби відновити втрачене та примножити здобуте».

Всі деталі про проєкт і реєстрацію можна знайти за посиланням.
Дедлайн подачі 15 серпня.

Теги:

#освіта

Залишити коментар


Щоб залишити коментар потрібно авторизуватися .