Черкаські каратисти стали призерами чемпіонату світу з годзю-рю карате (ВІДЕО)
Золоті, срібні та бронзові медалі

Золоті, срібні та бронзові медалі: черкаські каратисти – стали призерами чемпіонату світу з годзю-рю карате, який проходив в Італії. За нагороди змагались майже 300 учасників з 23 країн.

Черкаську область у складі збірної команди України представляли каратисти спортивного клубу «Будокан». У розділі командне ката годзю-рю 8-9 років чемпіонами світу стали – Лев Силка, Микола Каплун і Богдан Мельник.

У командному ката годзю-рю 10-11 років – Софія Левченко, Аделіна Наконечна Ангеліна Головняк вибороли срібні медалі.

У категорії чоловіки 35+ Андрій Мельник здобув бронзову нагороду. Єгор Рогожкін, Олександр Сахно, Денис Кривущенко у командному ката 12-13 років посіли третє місце.

Золото у командному ката годзю-рю 10-11 років вибороли Олександр Красилинець, Стас Керечаніну та Артур Барані. У розділі ката годзю-рю 8-9 років – у Миколи Каплуна та Лева Силки бронза чемпіонату світу.