Черкаські депутати планують збільшити кошти на соціальну сферу області (ВІДЕО)
Зміни до кошторису у сферах захисту населення, освіти й медицини підтримали під час засідання бюджетної комісії депутати обласної ради

Зміни до головного кошторису Черкащини у сферах захисту населення, освіти й медицини підтримали під час засідання бюджетної комісії депутати обласної ради.  

Зокрема йдеться про спрямування коштів на придбання апарату ШВЛ та інкубатора для новонароджених  для обласної дитячої лікарні, а також на монтаж системи медичного газопостачання для апаратів штучної вентиляції легень  і операційних консолів  для обласної лікарні.

Триває робота   щодо  врегулювання проблеми із заборгованістю по зарплаті    працівникам госпіталю.

За словами голови обласної ради Анатолія Підгорного, серед змін до бюджету передбачено понад 4 млн грн на продукти, медикаменти та частково на зарплату за два місяці. Погасити основний борг мають коштом спеціального пакета послуг від НСЗУ. 

Триває підготовка до опалювального сезону, тож депутати погодили спрямування коштів на ремонт котелень у навчальних закладах.

Крім того, підтримали виділення коштів на потреби  військовослужбовців та на виплату одноразової грошової допомоги членам сімей загиблих захисників.

Остаточне рішення мають ухвалити на пленарному засіданні сесії обласної ради, яке відбудеться цієї п’ятниці, 9 вересня 2022 р.

Залишити коментар


Щоб залишити коментар потрібно авторизуватися .