«Черкаські богатирі» здобули головний приз на Кубку Мирона 2023 UPC з пауерліфтингу (ВІДЕО)
А загалом 21 нагороду

«Черкаські богатирі» успішно виступили на Кубку Мирона 2023 UPC з пауерліфтингу.

Змагання відбулися в Миронівці Київської області. Головою оргкомітету змагань незмінно є відомий миронівський пауерліфтер Ігор Коцюба. Організацію та проведення здійснював Комітет Пауерліфтингу України.

Президент федерації UPC Богдан Воробей подякував захисникам України та зазначив, що багато хто зі спортсменів боронить нашу землю на передовій. Серед них і Олександр Дробілко з Умані, Олександр Байда та Ігор Онищак з Черкас.

Нинішній Кубок проводився за фінансової підтримки мецената, підприємця з Черкащини та віце-президента федерації UPC Григорія Душейка. Він завжди допомагає в проведенні всеукраїнських та міжнародних змагань такого рівня. Призовий фонд цьогорічного Кубку Мирона становить рекордні 75 000 грн.

Найбільшим здобутком «Черкаських богатирів» стало перше місце серед команд, тож головний кубок турніру вирушив на Черкащину. Богатирі в підсумку мають 21 нагороду, зокрема 1 місце в абсолютній першості з підйому штанги на біцепс. Свої перемоги силачі присвятили спортсмену клубу, який захищає Україну в лавах Збройних сил, Ігорю Онищаку.

А 14 жовтня в Києві відбудеться Кубок України з пауерліфтингу та окремих вправ. Черкаські богатирі наполегливо готуються до цього важливого турніру. 

Залишити коментар


Щоб залишити коментар потрібно авторизуватися .