Акція вперше об’єднала родини загиблих захисників і захисниць
Черкаси долучилися до всеукраїнської акції «Вишита стрічка пам’яті», що вперше об’єднала родини загиблих захисників і захисниць.
Учасники заходу пов’язали вишиті стрічки біля портретів своїх рідних на стелі пам’яті.
– Ми вдягаємо вишиванку як символ ідентичності. І водночас пам'ятаємо: за можливість жити у вільній країні, говорити українською і берегти свої традиції ми платимо найвищу ціну, – зазначив міський голова Анатолій Бондаренко.
Залишити коментар
Щоб залишити коментар потрібно авторизуватися .