Початок 2019-06-22 10:00

Черкащан запрошують на «Шопен-фест» - грати та слухати
VІ Міжнародний фестиваль "Музика Шопена просто неба" пройде в "Замку-музеї Радомисль"

Кращі виконавці класичної музики вже традиційно з’їдуться 22-23 червня 2019 року на VІ Міжнародний фестиваль "Музика Шопена просто неба", що пройде в історико-культурному комплексі "Замок-музей Радомисль". В ці дні під відкритим небом у виконанні майстрів будуть звучати геніальні твори польського композитора Фредеріка Шопена.

Про це повідомили у департаменті культури Черкаської ОДА.

Фестиваль, який за останні роки став одним з найбільш масштабних заходів такого роду в країні, традиційно проводиться в рамках культурного проекту “Віа Регіа”. Особливу популярність він заслужив серед творчої інтелігенції, представників дипломатичних місій іноземних держав, поціновувачів класичної музики з різних країн.

За словами ініціатора фестивалю, засновниці історико-культурного комплексу "Замок-музей Радомисль" Ольги Богомолець, “Музика Шопена просто неба” — один з елементів розвитку культурної дипломатії — єднання країн та народів навколо вічних цінностей, одною з яких, без сумніву, є і класична музика. 

 

Проведення таких заходів, на її думку, покращує імідж України в дипломатичних колах, допомагає в дружній неформальній обстановці шукати шляхи розв’язання спірних моментів та протиріч, які неминуче виникають навіть між найбільш близькими та дружніми державами.

Сам фестиваль проходитиме у форматі марафону - музичні твори будуть виконувати як піаністи старшої вікової групи, так і талановиті діти, вихованці музичних шкіл. Всі вони – лауреати світових престижних музичних конкурсів. 
Музична програма ювілейного фестивалю буде виконуватись на роялі «Ямаха» на спеціальній сцені, спорудженій на Острові Любові.
Квитки можна придбати, перейшовши за посиланням www.chopin.radozamok.com.ua 

Для всіх учасників фестивалю — безкоштовна екскурсія до найбільшого у світі Музею українських домашніх ікон та старожитностей “Душа України”.

Організатори запрошують до участі у Фестивалі і музичні школи Черкащини. Заявки на участь у Фестивалі приймаються до 1 червня 2019 року за електронною адресою: events.radozamok@gmail.com. Участь дітей у Фестивалі – безкоштовна. Організатори не покривають транспортні витрати. Контактна особа – Пономар Світлана, тел. 068-867-02-50

Теги:

Залишити коментар


Щоб залишити коментар потрібно авторизуватися .