А покращення якості перевезень не спостурігають
У Черкасах із 20 травня вартість проїзду в маршрутках зросла до 25 гривень. Таке рішення ухвалив виконавчий комітет міської ради. Серед причин підвищення перевізники називають здорожчання пального, електроенергії та витрат на обслуговування транспорту.
Як на зміну тарифу реагують черкасці та чи помітили пасажири зміни в умовах перевезення — дивіться у сюжеті.
Залишити коментар
Щоб залишити коментар потрібно авторизуватися .