Браконьєри поблизу Лесьок перегородили водосховище сітками довжиною близько 3 кілометрів
Висота сіток - 2,5 метри

На Кременчуцькому водосховищі поблизу села Леськи знахабнілі браконьєри намагались перегородити водосховище сітками загальною довжиною близько 3 (трьох) кілометрів. Масштаби браконьєрства і його підготовка вражають! 

Чергові порушення на Кременчуцькому водосховищі днями виявили рейдові групи Управління екологічного (нагляду) контролю у Черкаській області та водного патруля підрозділи роти обслуговування водних об'єктів Управління патрульної поліції в Черкаській області.

Про це у своєму дописі на ФБ повідомив начальник  Управління екологічного нагляду  (контролю) у Черкаській області Олександр Позняков.

В ході рейдових перевірок 20 серпня в районі села Леськи Черкаського району виявлено та вилучено 15 «промислових» мисинових сіток висотою два з половиною метри та загальною довжиною близько 1 650 метрів, в яких знаходилась риба видів плітка, густера, карась загальною вагою більше 80 кілограмів. Оскільки сітки необирковані, а розмір вічка 36х36 мм та їхня довжина заборонені для використання, матеріали передаються до органів Національної поліції для порушення кримінальної справи по факту вчинення браконьєрства.

Інша рейдова група, що працювала в гирлі Леськівської канави, вилучила іще 21 мисинову сітку загальною довжиною 1050 метрів, причому одна із сіток була з биркою. Ці сітки встановили не так давно, і риба масово не встигла «попастися» браконьєрам, а тому частина живої риби була випущена до водойми. На місце події викликана слідчо-оперативна група для встановлення походження вилученої з води бирки рибопромислового підприємства, власник якого в подальшому заявив, що був обікрадений два тижні тому. Також на сітках були нанесені спеціальні знаки для їх ідентифікації іншими особами. Наразі за фактом проводяться оперативно-розшукові дії.

Риба здана під реалізацію до рибоприймального пункту, після чого гроші перераховуються до державного бюджету.

Отже, загальна довжина сіток, вилучених протягом дня, становить близько трьох кілометрів! Державна екологічна інспекція Центрального округу і надалі працюватиме для попередження та припинення браконьєрського вилову риби.

Залишити коментар


Щоб залишити коментар потрібно авторизуватися .