Бампер і Сус 24 травня з новим великим концертом у Черкасах
Завітайте

Бампер і Сус 24 травня з новим великим концертом у Черкасах

Зі свіжими гарячими жартами і новою полум’яною програмою Бампер і Сус їдуть у Черкаси.
24 травня о 19.00 у Палаці культури «Дружба народів» запалять усіх найкращим настроєм на великому концерті у межах всеукраїнського туру на підтримку ЗСУ, який назвали ємко і по-нашому: «Гуси-гуси, га-га-га».
— Казочок не буде! Лише суцільна правда-матка про реальне життя, моцний гумор без цензури, багато-багато ваших усмішок, сюрпризи-розіграші і наша спільна допомога ЗСУ. Чекаємо всіх на концерті! — запрошують Бампер і Сус.
Бампер і Сус жартують про все, що близьке кожному глядачу. Про життя і політику, м.скалів і волонтерські пригоди, картопельку і горе-водіїв — про вас, нас і їх. Усі глядачі відчувають себе учасниками дійства, надихаються незламним позитивом і пекучим втіленням народної мудрості, яке хочеться розібрати на цитати.
А завдяки незабутнім розіграшам і аукціонам гумористи на кожному концерті збирають чималі суми на підтримку захисників.
Бампер і Сус нині — одні з найвідоміших гумористів України, лідери українського YouTube, кожне відео яких набирає мільйонні перегляди, а з середини квітня — ще й головні герої нового розривного серіалу «Пригоди Бампера і Суса» на телеканалі «ТЕТ».
У своїх шоу, серіалі і на концертах Бампер і Сус скоряють серця глядачів надзвичайним почуттям гумору, шаленою харизмою і правдою про життя, найактуальніше і наболіле, що подають смачно і потужно, без купюр і цензури.
Їхні головні козирі — фірмовий, ні на що не схожий полум’яний гумор, та шалена енергетика, яка вирує на кожному концерті.

Черкащани та всі гості міста, не пропустіть новий концерт ТОПових гумористів без жодних комплексів та упереджень, носіїв народної мудрості і тих, хто здатні запалити публіку з найперших секунд.
24 травня о 19.00 у Палаці культури «Дружба народів» у Черкасах влучні жарти, максимальний інтерактив, яскраві емоції та вибухові враження на 1000% гарантовані всім.

Квитки на концерт купуйте за цим посиланням https://cherkasy.internet-bilet.ua/uk/event-scheme/66028/bamper-i-sus

Залишити коментар


Щоб залишити коментар потрібно авторизуватися .