Місцями невеликі опади
У День Конституції України, 28 червня, спека почне набирати обертів. Повітря прогріється до +32°, вночі все ж комфортніше - 16-18°.
Щодо суботи, 27 червня, синоптики прогнозують вночі +15-17, удень до +29. На Уманщині найпрохолодніше. Там температура повітря протягом доби коливатиметься від +13 до +28 протягом доби. В обласному центрі можливий невеликий дощ. Опади також ймовірні й у решті районах.
За синоптичними розрахунками, найспекотнішими днями будуть 29-30 червня. Температура підвищиться до 34-36°, а ночі стануть тропічними – від +20°. Наприкінці червня світловий день ще тривалий, а ніч – коротка. Тому після заходу сонця повітря охолоджуватиметься неохоче. Дбайте про наявність води із собою, не забувайте про капелюшки та зважайте на самопочуття.
Наші пращури в цей період боялися дощу, оскільки він обіцяв ще сім тижнів негоди. Прогнозувати погоду могла й риба: якщо вона грається в річці – вночі може бути гроза.
Залишити коментар
Щоб залишити коментар потрібно авторизуватися .