Терор другу добу поспіль
Другу добу поспіль армія рф масовано тероризує нашу країну з повітря. Складною ця ніч була і для оборонців неба над Черкащиною. Силами та засобами ППО, мобільними вогневими групами знешкоджено 4 російські ракети та 32 БпЛА противника.
Нагадаємо, напередодні у межах області оборонці знешкодили 18 ворожих цілей.
По темі
Залишити коментар
Щоб залишити коментар потрібно авторизуватися .