Погода залишиться нестійкою до кінця тижня
До кінця тижня в атмосфері домінуватиме циклонічна активність, тому погода залишиться нестійкою. Повітряна маса над регіоном залишається відносно теплою та вологою, але через хмарність, дощі та грози цей потенціал тепла майже не відчуватиметься.
У середу 13 травня, очікується вплив більш активного циклонічного вихору з південних морів з новою порцією рясних дощів. У Черкасах протягом усього дня буде хмарно. Вранішній дощ поступово перейде у дощ із грозою й не стихатиме до вечора. Температура повітря протягом доби від +13 до +19. У Золотоніському районі до +17 удень і теж дощитиме. На Уманщині найпрохолодніще, від +12 до +16.
А наші пращури в цей період спостерігали за вечором і ніччю: теплий вечір і зоряна ніч пророкували грозове і тепле урожайне літо. На погоже літо вказував і ясний схід сонця.
Залишити коментар
Щоб залишити коментар потрібно авторизуватися .